Oferta

O nas


BCS

ul. Szyszkowa 20A

02-285 Warszawa

tel. (22) 846-25-31

fax. (22) 846-23-57

mail: info@bcscctv.pl             

siedziba NSS

 

            

Firma NSS Sp. z o.o., właściciel marki BCS rozpoczęła swą działalność w 1998 roku jako importer oraz dystrybutor amerykańskich urządzeń systemów sygnalizacji włamania i napadu. Oferta firmy przez kolejne lata była ciągle poszerzana o coraz to nowsze produkty telewizji przemysłowej. Od momentu powstania, firma stale się rozwija, umacniając swoją pozycję na polskim rynku systemów zabezpieczeń.

W 2008 roku wprowadziliśmy do swojej oferty nową markę urządzeń z zakresu CCTV – BCS. Marka BCS to profesjonalne urządzenia wyróżniające się funkcjonalnością, niezawodnością oraz jakością wykonania. Dziś marka BCS jest świetnie rozpoznawalną marką wśród najbardziej wymagających klientów.

Właściciel marki BCS to stabilny importer o ugruntowanej pozycji na rynku. Naszym klientom oferujemy bogaty asortyment produktów z dziedziny telewizji przemysłowej, systemów sygnalizacji i włamania oraz monitoringu. Za pomocą kompetentnego działu handlowego oraz działu technicznego dbamy o wysoki poziom zadowolenia naszych klientów. 

Współpracując z nammi – stabilnym partnerem handlowym, mają Państwo pewność, że otrzymują sprzęt najnowszej generacji, od sprawdzonych i solidnych producentów.


Urządzenia sprzedawane przez naszą firmę posiadają deklaracje zgodności z dyrektywami Unii Europejskiej oraz są oznakowane CE. Wybrane produkty posiadają także odpowiednie atesty oraz certyfikaty bezpieczeństwa