Dla Projektanta

Systemy monitoringu – wsparcie dla projektanta

BCS to wiodący dostawca systemów CCTV. W naszej ofercie znajdziesz najnowocześniejsze kamery i rejestratory wykorzystujące sztuczną inteligencję oraz pozostałe urządzenia i akcesoria do monitoringu. Jeśli potrzebujesz pomocy podczas montażu i procesu konfiguracji systemu, świetnie trafiłeś. Znajdziesz tu szereg przydatnych porad i wskazówek oraz ciekawe filmiki instruktażowe.

Systemy BCS skonfigurujesz z łatwością

Urządzenia marki BCS oferują wiele dodatkowych funkcji, a przy tym są łatwe w obsłudze. Po zapoznaniu się z gotowymi schematami, z pewnością nie będziesz miał problemu z ich podłączeniem, ani konfiguracją. Projekt BCS możesz przygotować za pomocą programu BCS Cad. Podczas pracy z systemem bez problemu wyznaczysz pole widzenia kamer, dzięki czemu szybko sprawdzisz, gdzie zamontować kolejne urządzenia.

Co ważne, w programie znajdziesz kompletną bibliotekę urządzeń BCS, co dodatkowo usprawni twoją pracę. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat funkcjonalności BCS Cad, możesz obejrzeć dostępny na naszej stronie webinar. Z filmu instruktażowego dowiesz się nie tylko, jakie korzyści daje program, ale także, jak go obsługiwać.

Materiały o monitoringu BCS do pobrania dla projektanta

Żeby ułatwić ci stworzenie projektu, montaż i konfigurację systemu monitoringu przygotowaliśmy sporo materiałów do pobrania. Specjalnie dla ciebie na naszej stronie zamieściliśmy czytelne grafiki schematów oraz gotowe bloki. Oczywiście są one dostępne bez dodatkowych opłat. Na naszej stronie znajdziesz także link do testowej wersji programu Cadprofi, dzięki któremu będziesz mógł przygotować dokładny projekt instalacji.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych materiałów, możesz obejrzeć dostępny u nas filmik, z którego dowiesz się więcej na temat integracji systemu BCS. Interesujesz się projektowaniem systemów monitoringu? Zapraszamy na konferencje i partnerskie imprezy branżowe, na których regularnie prowadzimy prelekcje. Podczas tego typu wydarzeń warto odwiedzić nasze stoisko, gdzie prezentujemy najnowocześniejsze rozwiązania systemów monitoringu.

W razie jakichkolwiek problemów, czy wątpliwości przy wyborze lub konfiguracji urządzeń BCS możesz skontaktować się z działem projektów. Jesteśmy pewni, że z pomocą naszych specjalistów poradzisz sobie z projektem każdego systemu.